אודות אול בייקס

All Bikes | חנות אופניים | טיולים לחו``ל | עמדות עצמאיות לתיקון אופניים

עלינו
ברוכים הבאים, מוזמנים לרדת לרגע מהאופניים ולהכיר אותנו.
אולבייקס הוא מיזם ראשון מסוגו בישראל של רוכבים למען רוכבים, המספק את כל הצרכים והרצונות של קהילת האופניים בישראל, במקום אחד. אנחנו מספקים עולם תוכן איכותי ובלתי תלוי ושלל שירותים מצוינים; תכנים מקצועיים, כתבות, טיולים ומסעות בארץ ובעולם, מוצרי אופניים חדשים, לוח יד 2 ויוזמות מיוחדות של פרויקטים לטובת קהילת הרוכבים.
אולבייקס בא מאהבה עצומה וחסרת תקנה (שיגעון קוראים לזה) לאופניים, לטבע, למרחבים ולאנשים, ובקיצור לכל מה שמתגלגל, מחדש ומרגש. זה המקום למי שחי ונושם אופניים, שיודע שעם שני גלגלים וכידון אפשר לכבוש את העולם, שיודע שאת הנופים הכי יפים ואת האנשים הכי טובים פוגשים ממושב של אופניים, שמכור להתלהבות, לאדרנלין ולדופק גבוה.

מה תמצאו פה?
חדשות וחידושים תכנים מרתקים, כתבות טכניות, טרנדים, אירועים, טיולים,מסלולים, טיפים לשיפור מיומנויות הרכיבה, בטיחות והתמודדות עם אתגרי השטח. כל זאת בשני העולמות, און ליין ואוף ליין.
מענה מקצועי קשוב ויעיל לכל שאלה וחיפוש בתחום, מצוות מנוסה המעניק תמיכה וגיבוי מקצועי וחברתי.
לוח יד שנייה (אתר האופניים היחיד שיש לו לוח משל עצמו!) לקנייה ושכירה של אופניים חדשים או יד שנייה וציוד משלים איכותי.
רכישה בטוחה עם תמיכה מקצועית, אחריות ושירות. שירות הכולל משלוח, שדרוגים ושירות תיקונים.
טיולי אופניים מאורגנים בארץ ובעולם –מסעות המשלבים לימוד ותרגול הרכיבה עם טבע מרהיב, המציעים הרפתקה ייחודית והרחבת הידע בתחומי גאוגרפיה, היסטוריה ועוד.
פעילויות שוות – סדנאות העשרה, הרצאות, מיני קורסים ותחרויות, והכל באווירה משפחתית.
קבוצות רכיבה עם החבר'ה הכי טובים, ללא מטרת רווח [סכנת התמכרות:) ראו הוזהרתם]

מה מרגש אותנו?
אחד מהרעיונות שגלגלנו ונחלו הצלחה הוא "שדרוג הירוק", שיתוף פעולה חדשני עם קק"ל להקמת עמדות שירות חינמיות לאופניים במקומות מטוילים ברחבי הארץ. העמדות מתוכננות לקום גם ברכבת ישראל, בחברות הייטק, בכניסות לשביל ישראל ובעוד מקומות. וזה רק על קצה הוונטיל, כי אנחנו לא נפסיק ליזום, לקדם, לשפר ולהפתיע.

החזון שלנו
להיות הפלטפורמה המובילה והמשמעותית ביותר לתרבות האופניים בישראל, המאגדת את כל צרכי קהילת האופניים במקום אחד;
להקים בית חם לאוהבי הרכיבה, משפחה גדולה של חברים לדרך, שהאהבה לספורט הרכיבה והחוויות המשותפות קושרות אותם יחד; לשתף ולהדביק רבים ככל האפשר בתשוקה, בחוויה ובהשראה לספורט האופניים.