עמדות עצמאיות לתיקון אופניים

חשבת ירוק חשבת רחוק!
עמדות עצמאיות לתיקון אופניים

מהי עמדה עצמאית לתיקון אופניים?

עמדה עצמאית לתיקון אופניים זו עמדה המשמשת לתיקון כל סוגי האופניים: אופניים חשמליים, אופניים רגילים, אופני ילדים, אופניים מקצועיים, אופני כביש, אופני שטח, אופני עיר, ואפילו עגלות ילדים.

‏בעמדת תיקון האופניים אתם יכולים למצוא כלים רבים, כלים שיעזרו לכם לתיקון האופניים, לחיזוק חלקים רופפים, לניפוח גלגלי האופניים ‏ואפילו להחלפת חלקים.

‏המתקן כולל כלים רבים כמו מפתחות אלן, מפתחות כוכב, מפתחות פתוחים ואפילו כפות חליצה לתיקון פנצ׳ר באופניים. קיימת משאבה חזקה שיכולה להגיע עד ללחץ של 160 PSI. ‏באמצעות משאבה זו אתם יכולים לנפח את כל סוגי גלגלי האופניים ואפילו גלגלי רכב או גלגלי עגלת תינוק המצוידת בונטיל.

העמדה עשויה מפח מגולוון או פלדה, מאושרת בטיחותית, צבועה בצבע פלסטיק השומר עליה מפני פגעי מזג האויר, ללא חיבור לחשמל כלל, אינה גניבה וקלה מאוד לטיפול ותחזוקה.

העמדה מעוגנת היטב לקרקע על ידי ארבעה ברגים חזקים מאוד שעל מנת לפתוח אותם יש צורך במפתח מיוחד.

העמדה קלה לתפעול אבל במידה ואנכם יודעים כיצד לבצע את התיקונים הנדרשים במהירות ויעילות, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לסרוק את ה QR באמצעות הסמארטפון שלכם ותופנו מיד לאתר המדריכים לתיקון באתר.
להדגיש כי כל אחד מהמוצרים עבר בדיקות הערכת איכות כדי שיהייה יעיל ככל האפשר, נוח ובטוח לשימוש.
חברת iBombo רשמה את המתקן כפטנט אירופאי לכל דבר (PL 222743).

חושבים ירוק חושבים רחוק

רכיבה על אופניים כבר מזמן אינה רק ספורט ואנו רואים יותר ויותר אנשים המשתמשים באופניים ככלי תחבורה לכל דבר. אז למה אופניים?
בריאות – הזדמנות לשלב שיפור כושר יחד עם הפחתה בזיהום האויר שלא יצרנו כשלא השתמשנו ברכב.
זמן – בנסיעות עירוניות קצרות, מהירות הנסיעה באופניים דומה מאוד למהירות הנסיעה ברכב והרבה פעמים המהירות גבוהה יותר כיוון שנסיעה באופניים לא מצריכה עמידה בפקקים.
סביבה ירוקה – אופניים פשוט אינם מזהמים!!רכיבה בטוחה על אופניים הינה מרכיב חשוב באיכות החיים.
הסיבות שמנינו לעיל, הביאו את רוב העיריות בישראל לחשב מסלול מחדש לטובת התושב ורובן בנו או חושבים לבנות מסלולי אופניים ברחבי העיר. חלק מהעיריות לקחו את השימוש באופניים צעד אחד קדימה ואף הקימו מתחמים לשימוש התושבים על ידי בניית פאמטראק ברחבי העיר. מסלולי אופניים אלה, יקטינו את הצורך בשימוש בתחבורה הציבורית ויגדילו את השימוש ברכיבה על אופניים ובכך יקרבו את הירוק לעיר ולתושביה.

אז איפה רצוי להתקין את המתקנים?

בכל מקום אשר נגיש לאופניים או שביל אופניים:‏גופים ציבוריים, עיריות, משרדי ממשלה, רכבת ישראל, בתי חולים, אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, שבילים עירוניים, שבילים בין עירוניים, קניונים פתוחים, קניונים סגורים, שווקים, מכון כושר, היכן שיש ריכוזי קהל, מקומות עבודה, חנויות, בניין מגורים, חדרי אופניים, מקומות בילוי ופנאי, סקייט-פארק, פארקים ציבוריים, גינות ציבוריות, שבילים אופניים בשטח, יערות קק"ל וכדומה.

‏הלהיט הזה של המתקן נחל הצלחה גם בבניינים ‏רבי קומות אשר מצוידים בחדר אופניים, ‏כאשר בחדר האופניים ניתן להתקין את מתקן תיקון אופניים ‏ובעצם כל המשפחה יכולה להשתמש בו, מקטן ועד גדול, העמדה נגישה לכולם ואף לבעליי מוגבלויות.

עמדות תיקונים לאופניים שלנו

הלקוחות בארץ ובעולם

מפת התקנות בארץ

2 מחשבות על “עמדה עצמאית לתיקון אופניים

  1. פארן שלום הגיב:

    מעונין בהצעת מחיר לעמדה

    1. allbikes הגיב:

      תודה רבה על פנייתך. נמשיך את ההתכתבות במייל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.