מה מיוחד בפנימית טובוליטו Tubolito?

ומה היא כל כך טובה מפנימיות אחרות?

פנימית טובוליטו - קצת נתונים טכניים

All Bikes Tips

הפנימיות של Tubolito ידועות בהיותן קלות וקומפקטיות יותר בהשוואה לפנימיות מגומי בוטיל מסורתיים. עובי הפנימית של Tubolito הוא בדרך כלל בסביבות 0.45 מילימטר (0.018 אינץ') עבור הגרסה הסטנדרטית. רק לשם השוואה, עובי ממוצע של פנימית רגילה הוא בין 0.9 ל 1.2 מ"מ. לכן פנימית טובוליטו דקה יותר משמעותית מפנימית הנפוצה באופניים אך גם יקרה יותר. השימוש בחומר אלסטומר תרמופלסטי תורם הן למשקל המופחת והן לעמידות הדקירה המוגברת של פנימית טובוליטו. עם זאת, חשוב לציין שמידות אלו יכולות להשתנות מעט, וטובוליטו עשויה להציע דגמים שונים בעוביים משתנים כדי להתאים לסוגים שונים של אופניים ותנאי רכיבה.

הפנימיות של Tubolito ידועות בעיצוב החדשני שלהן ובשימוש בחומר אלסטומר תרמופלסטי, מה שמייחד אותן מכל הפנימיות הידועות הידועות. להלן כמה פרטים טכניים על צינורות פנימיים טובוליטו:

חומר:

הפנימיות של Tubolito עשויים מאלסטומר תרמופלסטי הייטק. חומר זה הוא לא רק קל יותר מגומי בוטיל מסורתי אלא גם מציע עמידות משופרת לנקב.

משקל:
אחת מנקודות המכירה העיקריות של פנימית טובוליטו היא המשקל המופחת שלהם בהשוואה לפנימיות סטנדרטיות. השימוש בחומרים קלים תורם להפחתה כוללת במשקל האופניים. בייחוד לאלה שרוצים משקל נמוך לאורך רכיבה ארוכה, כגון: רוכבי כביש, רוכבי קרוס קאנרטי, בייקפקינג וכדומה.

גודל ותאימות:
Tubolito מייצרת פנימית בגדלים שונים כדי להתאים לגדלים וסוגים שונים של צמיגים. זה כולל אפשרויות עבור אופני כביש, אופני הרים וסוגים אחרים של אופניים.

עיצוב קומפקטי:
פנימיות טובוליטו הן לרוב קומפקטיות יותר כאשר הם מקופלות או מאוחסנות, מה שהופך אותן לנוחות לנשיאה כחלפים במהלך רכיבות. העיצוב הקומפקטי מוקל על ידי הגמישות של החומר האלסטומר התרמופלסטי.

התנגדות לנקב:
החומר המשמש בצינורות הפנימיים של טובוליטו מתוכנן להיות עמיד יותר בפני פנצ'רים וחתכים בהשוואה לפנימיות גומי מסורתיים. זה יכול לתרום לעמידות מוגברת ולסבירות נמוכה יותר לפנצ'ר במהלך רכיבות.

סוגי שסתומים:
פנימיות Tubolito זמינות עם סוגי שסתומים שונים, כולל שסתומי Presta ו-Schrader, כדי להתאים לתצורות חישוקים שונות.

ביצועים:
Tubolito מדגיש את יתרונות הביצועים של הפנימיות שלהם, כולל התנגדות גלגול משופרת עקב הפחתת משקל והתנגדות מוגברת לפנצ'ר לחוויית רכיבה אמינה יותר.

קצת על החברה

All Bikes Tips

Tubolito היא חברה אוסטרית שזכתה להכרה בתעשיית הרכיבה על הגישה החדשנית שלה לפנימיות אופניים. הנה קצת מידע על החברה:

.טובוליטו נוסדה בשנת 2017 על ידי כריסטיאן למבאכר ואקוס קרטש. החברה ממוקמת בוינה, אוסטריה. טובוליטו ידועה בשימוש בחומרים מתקדמים בייצור פנימיות לאופניים. החברה משתמשת בחומר אלסטומר תרמופלסטי, שלטענתו קל ועמיד יותר לנקב מגומי בוטיל מסורתי. Tubolito מתמחה בייצור פנימיות אופניים קלות משקל ועמידות. הפנימיות שלהם מיועדות לסוגים שונים של אופניים, כולל אופני כביש ואופני הרים, והם מציעים גדלים ואפשרויות שסתומים שונות כדי להתאים למגוון תצורות צמיגים. אחד מהמוקדים העיקריים של טובוליטו הוא הפחתת משקלם של רכיבי אופניים. אופי קל המשקל של הפנימיות שלהם נועדה לתרום להפחתת משקל האופניים הכוללת, מה שיכול להיות מושך במיוחד לרוכבי אופניים המחפשים ביצועים משופרים. פנימיות טובוליטו מופצות ברחבי העולם, וניתן למצוא אותן באתר אול בייקס. הזמינות של מוצרי Tubolito עשויה להשתנות בהתאם.

טובוליטו קיבלה תשומת לב וביקורות חיוביות בקהילת רוכבי האופניים על המוצרים החדשניים שלה. המחויבות של החברה לשימוש בחומרים וטכנולוגיות חדשות מיצבה אותה כשחקנית בשוק לרוכבי אופניים המחפשים רכיבים בעלי ביצועים גבוהים ועמידים.

כתיבת תגובה